Technolog produkcji mebli

About Company
EWROS Sp. z o.o.
Piastów, mazowieckie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Styczeń 16, 2019
Expiry Date: February 16, 2019
Job Level: Any
Years of Experience: 2
How to Apply ?
telefon: +48 22 723 70 53 e-mail: biuro@ewros.pl

Opis stanowiska:

  • nadzór projektów z zakresu przygotowania i realizacji mebli w tym mebli ekspozycyjnych
  • wykonywanie dokumentacji technicznej i technologicznej
  • przygotowywanie ofert i kosztorysowanie produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność czytania oraz tworzenia rysunków technicznych
  • umiejętność projektowania w programach AUTO CAD 2D i 3D, CAD/CAM, projektowania trójwymiarowego w programie Solid Edge oraz znajomość programów Pakietu OFFICE
  • znajomość materiałów i rozwiązań stosowanych w meblarstwie
  • dobra wiedza z technik produkcji (obróbki drewna, lakierowania, szkła, tworzyw sztucznych, metalu, materiałów akrylowych)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • udział w rozwoju i optymalizacji produkcji
  • dobrą atmosferę w pracy

Kontakt:

telefon: +48 22 723 70 53

e-mail: biuro@ewros.pl