Technolog Produkcji – Konstruktor Mebli Tapicerowanych

About Company
Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.
Malanów (pow. turecki), wielkopolskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Styczeń 16, 2019
Expiry Date: February 16, 2019
Job Level: Any
Years of Experience: 2
How to Apply ?
Telefon: +48 63 289 89 00 e-mail: rekrutacja@sun-garden.pl

Zadania:

  • nadzór technologiczny i konstrukcyjny nad produkcją mebli tapicerowanych/łóżek,
  • projektowanie mebli,
  • tworzenie dokumentacji technicznych mebli tapicerowanych pod produkcję,
  • nadzorowanie oraz koordynowanie prac przy wdrażaniu nowych wyrobów,
  • identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu technologii,
  • tworzenie norm na meble nowe i weryfikacja istniejących,
  • proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w procesach produkcyjnych,
  • stałe ulepszanie procesów produkcyjnych.

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w branży mebli tapicerowanych na stanowisku konstruktora, technologa, mistrza,
  • wykształcenie techniczne lub pokrewne (np. wzornictwo przemysłowe, projektowanie mebli, technologia drewna itp.),
  • umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej,
  • sumienność, dokładność, rzetelność, umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość j. angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym i doświadczonym zespole,
  • Perspektywę rozwoju zawodowego w ramach Sun Garden.
 Kontakt:
telefon: +48 63 289 89 00
e-mail: rekrutacja@sun-garden.pl