Technolog produkcji

About Company
KOMANDOR POMORZE
Gdańsk, pomorskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Styczeń 15, 2019
Expiry Date: February 15, 2019
Job Level: Any
Years of Experience: 2
How to Apply ?
Tel. 58 762-99-66 e-mail: pomorze@komandor.pl

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany kierunek – technologia drewna)
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe związane z technologią produkcji mebli
  • Praktyczna znajomość zagadnień technologicznych
  • Praktyczna znajomość programu AutoCAD
  • Zdolności konstrukcyjne, wyobraźnia przestrzenna
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesem produkcyjnym w zakresie prac stolarskich
  • Planowanie i organizacja pracy pracowników produkcji
  • Kontrola i odbiór jakościowy i ilościowy zleconych zamówień
  • Nadzór nad pracą zespołu produkcyjnego
  • Eliminowanie strat materiałów w produkcji
  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych w celu uniknięcia zwiększenia wydajności
  • Optymalizacja produkcji oraz rozwiązań technologicznych
  • Nadzór nad działaniem maszyn przeznaczonych do obróbki drewna
  • Ustalanie norm zużycia surowców

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Praca w siedzibie firmy
  • Pakiet medyczny
  • Kartę Bernefit Multisport

Kontakt:

Tel. 58 762-99-66

e-mail: pomorze@komandor.pl