Technolog Drewna

About Company
Bester Sklejki Sp.zo.o. Sp.k.
Łańcut, podkarpackie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Wrzesień 24, 2018
Expiry Date: October 24, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 2
How to Apply ?
tel./fax: +48 17 225 24 60 a.kaduk@bester-sklejki.com

ZADANIA:

  • nadzorowanie technologii stosowanej w produkcji bieżącej
  • opracowywanie technologii dla nowych wyrobów do wyceny i produkcji
  • ciągłe doskonalenie bieżących procesów produkcyjnych i metod pracy
  • wykonywanie wzorów, projektów wyrobów łącznie z prototypami
  • testowanie i sprawdzanie nowych materiałów i metod produkcji
  • prowadzenie dokumentacji technicznej (aktualizacja i archiwizacja dokumentacji technicznej)

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość AutoCAD/Solidworks
  • zdolności organizacyjne oraz umiejętność współpracy

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem w obróbce drewna
  • udział we wdrażaniu ciekawych projektów
  • możliwość rozwoju zawodowego

KONTAKT:

tel./fax: +48 17 225 24 60

a.kaduk@bester-sklejki.com