Technolog

About Company
"Szynaka Meble" Sp. z o.o.
Lubawa, warmińsko-mazurskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Lipiec 31, 2018
Expiry Date: August 31, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 1
How to Apply ?
tel. (089) 645 53 92 E-mail info@szynaka.pl
Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe technologiczne ( technologia drewna )
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość pakietu Office
  • Znajomość specyfiki procesów i maszyn produkcyjnych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Sumienność, dokładność, zaangażowanie w powierzone zadania
  • Dodatkowym atutem będzie:
    • znajomość programów TOP-SOLID, COREL, ARDIS
    • doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Nadzór techniczny nad dokumentacją techniczną wyrobu
  • Nadzór nad procesem specjalnym
  • Wdrażanie nowych wyrobów wg dokumentacji i wymogów klienta
  • Wykonanie dokumentacji projektowej zgodnie z wymaganiem klienta
  • Analizowanie, raportowanie, tworzenie danych technologicznych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej światowym potentatem w produkcji mebli
  • Pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze

Kontakt:

tel. (089) 645 53 92

E-mail: info@szynaka.pl