Technolog

About Company
Grupa Nowy Styl
Jasło , podkarpackie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Kwiecień 9, 2018
Expiry Date: May 09, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 2
ul. Fabryczna 8 38-200 Jasło T: +48 13 437 6250 E: info@nowystylgroup.com

ZAKRES ZADAŃ:

  • Projektowanie procesów technologicznych,
  • Wdrażanie nowych wyrobów,
  • Nadzór nad wykonywaniem prototypów mebli,
  • Kontrola procesu technologicznego,
  • Optymalizacja procesów technologicznych,
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Technologia Drewna,
  • Znajomość właściwości materiałów stosowanych w przemyśle meblarskim,
  • Znajomość maszyn i narzędzi dla przemysłu meblarskiego,
  • Znajomość zasad tworzenia dokumentacji konstrukcyjnej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Kreatywność, samodzielność.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość języka niemieckiego,
  • Znajomość procesów uszlachetniania powierzchni drewna i tworzyw drzewnych,
  • Znajomość organizacji procesów produkcyjnych – Lean Manufacturing, 5S itp.,
  • Znajomość zasad i procesów montażu mebli.

OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Profesjonalne narzędzia pracy,
  • Wynagrodzenie składające się z części stałej i premii,
  • Samodzielne stanowisko z szerokim zakresem odpowiedzialności,
  • Dostęp do nowoczesnych rozwiązań.

Kontakt:

ul. Fabryczna 8
38-200 Jasło
T: +48 13 437 6250
E: info@nowystylgroup.com