Technolog

About Company
Synthos SA
Oświęcim
No of Vacancies: 1
Date Posted: Kwiecień 4, 2018
Expiry Date: May 04, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 2
How to Apply ?
+48 33 847 34 78 hr@synthosgroup.com

Zadania:

  • Opracowywanie technologii produkcji substancji aktywnych i formulacji środków ochrony roślin
  • Prace badawczo-rozwojowe w obszarze środków  ochrony roślin
  • Monitorowanie dokumentacji projektowych
  • Współpraca z biurami projektowymi i jednostkami naukowo-badawczymi
  • Udział w realizacji inwestycji
  • Nadzór nad technologią produkcji
  • Prowadzenie prób w skali półtechnicznej i technicznej
  • Weryfikacja i walidacja receptur
  • Tworzenie dokumentacji i procedur dla systemów ISO

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium i na instalacjach produkcyjnych
  • Doświadczenie w realizacjach inwestycji technologicznych
  • Doświadczenie we współpracy z biurami projektowymi i jednostkami naukowo-badawczymi
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji projektowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Samodzielność na stanowisku pracy
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego przez udział w nowych projektach od pierwszych dni pracy
  • Podnoszenie kompetencji przez udział w szkoleniach, konferencjach branżowych, kursach językowych, kursach e-learningowych etc.

Kontakt:

  • +48 33 847 34 78