technolog

About Company
SpecialTech
Kraków , małopolskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Marzec 26, 2018
Expiry Date: April 26, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 2
tel/fax. +48 12 356 54 98 tel/fax. +48 12 263 00 52 kom. +48 660 697 629 info@specialtech.pl

Oferujemy:

    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji,
    • możliwość rozwoju zawodowego i udział w nowych projektach.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w branży obróbką skrawaniem CNC
  • programowanie i obsługa maszyn CNC: toczenie, toczenie z frezowaniem, frazowanie, gwintowanie
  • sporządzanie dokumentacji technicznej
  • dobra znajomość metrologii i umiejętność posługiwania się i doboru właściwych przyrządów pomiarowych do kontroli procesu technologicznego
  • umiejętność kosztorysowania procesów obróbki metali w technologii CNC
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie kominikatywnym

Zakres obowiązków:

    • opracowywanie technologii niezbędnej do wdrażania nowych projektów w obszarze obróbki mechanicznej
    • ustalanie parametrów procesów oraz ich optymalizacja
    • tworzenie dokumentacji inżynieryjnej
    • rozwiązywanie problemów jakościowych, technicznych z obszaru obróbki skrawaniem
    • dbanie o sprawność wyposażenia technologicznego i pomiarowego
    • rola ekspercka i doradcza w obszarze obróbki skrawaniem

Kontakt:

info@specialtech.pl

tel/fax. +48 12 356 54 98
tel/fax. +48 12 263 00 52

kom. +48 660 697 629