Technolog

About Company
Instytut Technologii Drewna
Poznań, wielkopolskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Październik 3, 2018
Expiry Date: November 03, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 1
How to Apply ?
+48.61 849 24 20 u_chrzanowska@itd.poznan.pl

Zadania:

  • ustalanie rocznych planów nadzorów nad certyfikatami,
  • koordynowanie i organizacja wyjazdów zespołów audytujących,
  • prowadzenie rejestrów zleceń wewnętrznych,
  • nadzorowanie prac dokumentacyjnych związanych z Procedurami CCWPD i Księgi Jakości,
  • dbałość o poprawne, rzetelne i terminowe wykonywanie powierzonych zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość systemów oceny zgodności,
  • znajomość procesów technologicznych branży drzewnej,
  • znajomość języka angielskiego i/lub języka rosyjskiego,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • samodzielność w działaniu,
  • posiadanie prawa jazdy min. kat. B,
  • mile widziane doświadczenie związane z pracą w przemyśle.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie z wieloletnimi tradycjami,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość doskonalenia zawodowego,
  • możliwość uzyskania uprawnień audytora Zakładowej Kontroli Produkcji w systemie oceny wyrobów budowlanych.

Kontakt:

+48.61 849 24 20
 u_chrzanowska@itd.poznan.pl