Stolarz Meblowy / Pomocnik Stolarza

About Company
Adecco Poland Sp. z o.o.
Kraków, małopolskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Październik 1, 2018
Expiry Date: November 01, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 1
Telefon: 12 430 02 78 12 421 24 96 Mail: biuro.krakow@adecco.com

 Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac stolarskich zgodnie z harmonogramem zadań,
  • dbałość o jakość oraz terminowość realizowanych zleceń,
  • pakowanie wyrobu gotowego oraz przygotowanie do wysyłki,
  • montaż mebli u Klineta,
  • kontrola zapasów produktów niezbędnych do wykonywania pracy,
  • współpraca z działem logistyki,

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • umiejętność obsługi maszyn oraz urzadzeń stolarskich, znajomość materiałów oraz technologii,
  • chęć rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • terminowość oraz rzetelność,

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • stabilne zatrudnienie od poniedziałku do piątku  (możliwość pracy w sobotę),
  •  wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii (możliwość nadgodzin),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

Kontakt:

Telefon:

12 430 02 78

12 421 24 96