Specjalistę ds. pomiaru surowca

About Company
Toruńskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A.
Rytel (pow. chojnicki), pomorskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Kwiecień 10, 2018
Expiry Date: May 10, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 2
How to Apply ?
tel.: 607911136 rekrutacja@tppd.pl

Zadania:

  • dokonywanie obmiarów przyjmowanego surowca drzewnego zgodnie z przyjętymi zasadami
  • kontrola przyjmowanego surowca pod względem ilościowym i jakościowym, nadzór nad dokumentacją
  • reklamowanie niezgodności w dostawach surowca drzewnego, sporządzanie raportu reklamacyjnego
  • wskazanie miejsca rozładunku surowca na placu drewna. Kontrola poprawności rozładunku drewna na placu
  • sporządzanie raportów stanów drewna na placu
  • kontrola poprawności składowania surowca na placu drewna
  • czynny udział w inwentaryzacji surowca drzewnego składowanego na placu drewna

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane leśne)
  • wiedza z zakresu dokonywania pomiarów drewna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy
  • dokładność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,
  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Kontakt:

tel.: 607911136

rekrutacja@tppd.pl