Specjalista Technolog

About Company
ANDREWEX Sp z o.o.
Cierpce
No of Vacancies: 1
Date Posted: Lipiec 24, 2018
Expiry Date: August 24, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 1
tel. (+48) 56 6744200 fax. (+48) 56 6744204 mail: info@andrewex.com.pl

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej w zakresie produkcji mebli;
  • Uczestnictwo w procesie wdrażania nowych wyrobów do produkcji;
  • Działania w zakresie wdrażania standaryzacji i unifikacji w procesie produkcji;
  • Aktualizacja i nadzór nad dokumentacją technologiczną;
  • Analizowanie procesu produkcyjnego, inicjowanie działań w zakresie poprawy technologii, optymalizacji zużycia materiałów, czasów operacji itp.;
  • Monitorowanie wydajności produkcji pod względem surowcowym oraz zapotrzebowania na robociznę;
  • Przygotowywanie wycen i kalkulacji roboczych.

Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym;
  • Znajomość programów Auto CAD, Alpha CAM, Solid Works;
  • Wiedza w zakresie technologii materiałów stosownych do produkcji mebli;
  • Dokładności oraz analitycznego podejścia do rozwiązywanych problemów;
  • Znajomość procesu produkcji mebli z drewna litego;
  • Język angielski – znajomość w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie planowania i nowoczesnych metod produkcji;
  • Stałą pracę pełną wyzwań, umożliwiającą szybki awans;
  • Wynagrodzenie na poziomie uzależnionym od postępów w przyswajaniu wiedzy i jej praktycznym zastosowaniu.

Kontakt:

tel. (+48) 56 6744200
fax. (+48) 56 6744204
mail: info@andrewex.com.pl