Specjalista ds. zakupów i pozyskania drewna

About Company
SHP Drewno sp. z o.o.
zachodniopomorskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Marzec 28, 2018
Expiry Date: April 28, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 2
How to Apply ?
shp.holz.polen@gmail.com 887-700-810

Zakres obowiązków:

  • profesjonalny odbiór drewna oraz kontrola i ponoszenie odpowiedzialności za realizację kontraktów (ilość, jakość, terminy)
  • efektywne informowanie o wymogach dotyczących jakości i zakupów
  • poszukiwanie nowych dostawców oraz poszerzanie obszarów zakupów
  • obserwacja rynku
  • kontrola i koordynowanie prac leśnych

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie zakupów drewna
  • znajomość prac leśnych oraz maszynowego pozyskania drewna
  • podstawy wiedzy handlowej i zmysł techniczny
  • umiejętność praktycznej realizacji projektów oraz zdolności negocjacyjne
  • gotowość do podróży służbowych (ok. 4 dni w tygodniu ) połączona z elastycznością czasowo – przestrzenną
  • poszukujemy osoby z silnie rozwiniętą własna inicjatywą, otwartością w komunikacji, zmysłem przedsiębiorczym, z umiejętnością pracy samodzielnej jak i zespołowej
  • mile widziana znajomość j.niemieckiego bądź angielskiego

Oferujemy:

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, ukierunkowaną na rozwój pozycję w przedsiębiorstwie działającym w skali międzynarodowej. Do dyspozycji oferujemy samochód firmowy, laptop, telefon służbowy.

Kontakt:

shp.holz.polen@gmail.com

887-700-810