Specjalista ds. wycen – kosztorysant

About Company
Dobra Forma Sp z o.o.
Namysłów, opolskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Kwiecień 15, 2019
Expiry Date: May 15, 2019
Job Level: Any
Years of Experience: 2
How to Apply ?
tel.: +48 77 410 72 30 e-mail: biuro@dobraforma.com

ZAKRES ZADAŃ:

  • analizowanie dokumentacji projektowej i przetargowej oraz wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty,
  • sporządzanie kosztorysów, wycen, budżetów ofertowych mebli na podstawie projektu lub wytycznych klienta.

WYMAGANIA:

  • znajomość rysunku technicznego,
  • wiedza w zakresie budowy mebli skrzyniowych, komponentów meblowych (dostępne na rynku materiały i okucia),
  • znajomość branży meblowej,
  • wykształcenie techniczne (preferowane technologia drewna),
  • doświadczenie w pracy jako specjalista ds. wycen mebli,
  • dobra znajomość obsługi MS Excel,
  • umiejętności analityczne,
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

  • bardzo ciekawą pracę w rozwijającej się firmie z branży meblarskiej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie obiadów,
  • pracę w profesjonalnym zespole, złożonym z najlepszych specjalistów w swoich obszarach,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansu wewnętrznego,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji – udział w szkoleniach specjalistycznych.

KONTAKT:

tel.: +48 77 410 72 30

e-mail: biuro@dobraforma.com