Specjalista ds. sprzedaży (płyty meblowe, OSB, sklejki)

About Company
meble.pl
No of Vacancies: 1
Date Posted: Luty 22, 2018
Expiry Date: March 22, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 2
How to Apply ?
CV proszę przesyłać na praca3@meble.pl tel.: 801 512 345

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta oraz budowanie pozytywnych relacji
  • Dbałość o wizerunek firmy i jej reprezentowanie w kontaktach z klientami
  • Udzielanie fachowych porad oraz odpowiedzi na pytania i potrzeby klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja zamówienia

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie w pracę i samodzielność w realizacji zadań
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży
  • Znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • stałą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności, zaangażowania w realizację zadań i osiąganych efektów pracy

Kontakt:

CV proszę przesyłać na praca3@meble.pl

tel.: 801 512 345