Specjalista Badawczo-Techniczny

About Company
Instytut Technologii Drewna
Poznań, wielkopolskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Kwiecień 28, 2018
Expiry Date: May 28, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 2
tel.: +48.61 849 24 00, faks: +48.61 822 43 72 Sekretariat: +48.61 849 24 17 e-mail: office@itd.poznan.pl

Zadania:

  • udział w prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych w dziedzinie inżynierii materiałowej, związanej z materiałami drewnopochodnymi i kompozytami,
  • wykonywanie zadań związanych z obsługą zleceń realizowanych w ramach działalności zakładu,
  • inicjowanie nowych i twórcze podejście do dotychczas realizowanych prac naukowo-badawczych, w tym poszukiwanie źródeł finansowania,
  • dbałość o poprawne, rzetelne i terminowe wykonywanie powierzonych obowiązków.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: technologia drewna, mile widziany doktorat,
  • doświadczenie w prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych z zakresu tworzyw drzewnych, udział w realizacji interdyscyplinarnych projektów badawczych i rozwojowych,
  • wiedza nt. możliwości pozyskiwania środków finansowych na badania naukowe
  • samodzielność w działaniu,
  • dokładność,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • chęć rozwoju zawodowego,
  • dobrej znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • ciekawą i ambitną pracę w jednostce naukowo-badawczej z wieloletnimi tradycjami,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość doskonalenia zawodowego,
  • elastyczny rozkład czasu pracy.

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny,
  • CV ze zdjęciem.

Kontakt:

tel.: +48.61 849 24 00, faks: +48.61 822 43 72
Sekretariat: +48.61 849 24 17
e-mail: office@itd.poznan.pl