Regionalny Przedstawiciel Handlowy

About Company
HRK S.A.
kujawsko-pomorskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Luty 3, 2018
Expiry Date: March 03, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 2
tel.:+48 22/ 420 20 00 email:prześlij swoje CV na adres: mwa2618rph@hrk.pl

Główne zadania:

  • sprzedaż produktów i rozwój rynku w kanale B2B (producenci stolarki otworowej, producenci mebli, warsztaty stolarskie) na podległym terenie,
  • obsługa aktywnych klientów oraz pozyskiwanie nowych,
  • budowanie, utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami,
  • realizacja założonych planów sprzedaży,
  • analiza potencjału rynkowego, rozwój rynku poprzez sprzedaż, monitoring konkurencji,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie, na podobnym stanowisku (KAM, PH, Doradca Techniczno-Handlowy, Inżynier Sprzedaży) w kontaktach handlowych i sprzedaży w kanale B2B (producenci stolarki otworowej, producenci mebli, warsztaty stolarskie, meble ogrodowe) produktów do ochrony drewna i/lub okuć, łączników itp. stosowanych w produkcji stolarki otworowej, meblach,
  • wysoko rozwinięte kompetencje biznesowe i komunikacyjne,
  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe,
  • samodzielność, systematyczność i dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie i gotowość do pracy w terenie,
  • prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej międzynarodowej firmie,
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę), atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + prowizja),
  • samodzielne stanowisko (bez zespołu), dużą samodzielność oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • pracę na zasadzie „Home Office”.