Przedstawiciel Handlowy w branży stolarsko-meblarskiej

About Company
Würth Polska Sp. z o.o.
Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Radomsko
No of Vacancies: 1
Date Posted: Grudzień 28, 2018
Expiry Date: January 28, 2019
Job Level: Any
Years of Experience: 2
telefon: +48 22 510 20 00  fax: +48 22 510 20 01  e-mail: biuro@wurth.pl

Twoje zadania:

  • Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów – producenci mebli, tartaki, dekarze, zakłady stolarskie
  • Promowanie produktów oferowanych przez Würth, w szczególności: okuć meblowych, chemii technicznej, narzędzi, elementów złącznych
  • Rozwój sprzedaży w podległym regionie poprzez regularne wizyty u klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnych szczeblu
  • Monitorowanie rynku

Twój profil:

  • Doświadczenie zawodowe w branży technicznej, mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie we współpracy z małymi i średnimi firmami produkcyjnymi
  • Wykształcenie średnie – preferowane techniczne
  • Zapału do pracy i wytrwałości
  • Optymizmu i wiary w siebie
  • Zdolności do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • Prawa jazdy kat. B

Gwarantujemy Ci:

  • • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Samochód służbowy (segment B/C)
  • Nowoczesny system komunikacji – tablet ipad usprawniający pracę handlowca
  • Telefon komórkowy bez limitu rozmów
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

Kontakt:

telefon: +48 22 510 20 00
 fax: +48 22 510 20 01
 e-mail: biuro@wurth.pl