Przedstawiciel Handlowy w branży stolarsko-meblarskiej

About Company
Würth Polska Sp. z o.o.
Nowy Targ, Zakopane, Rabka-Zdrój, małopolskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Grudzień 7, 2018
Expiry Date: January 07, 2019
Job Level: Any
Years of Experience: 1
tel.: +48 22 510 20 00 fax: +48 22 510 20 01 e-mail: biuro@wurth.pl

Twoje zadania:

  • Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów – producenci mebli, tartaki, dekarze, zakłady stolarskie
  • Promowanie produktów oferowanych przez Würth, w szczególności: okuć meblowych, chemii technicznej, narzędzi, elementów złącznych
  • Dynamiczny rozwój sprzedaży w swoim regionie poprzez regularne wizyty u klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnych szczeblu
  • Monitorowanie rynku

Twój profil:

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (B2B) lub/i doświadczenie w pracy na stolarni, przy produkcji mebli, jako montażysta
  • Doświadczenie z produktami stosowanymi w stolarstwie, przy produkcji mebli, ciesielskimi, przy produkcji i montażu stolarki otworowej (drewno, pcv, alu), chemii technicznej, narzędzi oraz elementów złącznych (mile widziane)
  • Znajomość rynku lokalnego i potencjalnych klientów w branżach: drewnianej, stolarskiej, okuć meblowych, stolarki otworowej , budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie średnie – preferowane techniczne
  • Prawa jazdy kat. B

Gwarantujemy Ci:

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Samochód służbowy (segment B/C)
  • Nowoczesny system komunikacji – tablet ipad usprawniający pracę handlowca
  • Telefon komórkowy bez limitu rozmów
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej
Jeśli interesuje Cię praca w międzynarodowym i pełnym wyzwań środowisku oraz chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności – zapraszamy Cię do Würth Polska.

Kontakt:

tel.: +48 22 510 20 00
fax: +48 22 510 20 01
e-mail: biuro@wurth.pl