Przedstawiciel handlowy

About Company
VINGBERG POLSKA
podkarpackie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Wrzesień 26, 2018
Expiry Date: October 26, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 2
How to Apply ?
tel./fax:+48 13 420 33 89 biuro@vingberg.pl

Zakres obowiązków:

  • Analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji;
  • Określenie grupy docelowej potencjalnych nabywców;
  • Sporządzanie oraz wdrażanie działań marketingowych, a także ich korygowanie;
  • Pozyskiwanie nowych klientów;
  • Prezentacja oferty produktu oraz przygotowywanie i przedstawianie umów dla klientów;
  • Negocjacja warunków zawieranych transakcji;
  • Realizacja zamówień ze strony klientów;
  • Organizowanie dostaw towaru;
  • Realizacja planu sprzedaży na powierzonym terenie;
  • Budowanie i utrzymywanie więzi z nowymi klientami;
  • Prowadzenie bazy danych klientów;
  • Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie;
  • Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne, pozwalające na łatwość nawiązywania oraz utrzymywania relacji międzyludzkich i biznesowych;
  • Umiejętność wyszukiwania okazji biznesowych i negocjacji;
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie;
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenia kwalifikacji;
  • Wyjazdy na targi i konferencje krajowe oraz zagraniczne.

Kontakt:

tel./fax:+48 13 420 33 89
biuro@vingberg.pl