Pracownik produkcji

About Company
Kessel Sp. z o.o.
Biskupice Podgórne
No of Vacancies: 1
Date Posted: Sierpień 5, 2018
Expiry Date: September 05, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 1
tel. 71 774 67 64 tel. kom. 517 391 668 e-mail: roza.matkowska@kessel.pl Kessel Sp. z o.o. ul. Innowacyjna 2 Biskupice Podgórne 55-040 Kobierzyce

Zadania

  • Produkcja i montaż zbiorników tworzywowych;
  • Cięcie i obróbka elementów tworzywowych; sklejanie, skręcanie instalacji rurowych;
  • Montaż podzespołów zgodnie z rysunkiem technicznym;
  • Obsługa maszyn do obróbki tworzyw sztucznych;
  • Przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych;
  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy;
  • Zawiadamianie przełożonego o problemach, zagrożeniach i awariach podczas pracy.

Wymagania

  • Dobre zdolności manualne;
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Dodatkowym atutem będzie:
    • doświadczenie w obróbce tworzyw sztucznych lub drewna,
    • uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego; przyuczenia i szkoleń w obsłudze maszyn;
  • pracę w dynamicznym zespole w firmie o znanej i cenionej marce produktów;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca w godzinach 8:00-16:00);
  • pakiet świadczeń pracowniczych (ubezpieczenie grupowe, BenefitSystem, opieka medyczna)

Kontakt:

tel. 71 774 67 64
tel. kom. 517 391 668
e-mail: roza.matkowska@kessel.pl

ul. Innowacyjna 2
55-040 Kobierzyce