Operatora Maszyn Do Obróbki Drewna

About Company
LAMINTEX Sp. z o.o.
Nowy Sącz, małopolskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Lipiec 24, 2018
Expiry Date: August 24, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 1
telefon: +48 18 442 90 64 wew. 330, 304, 302 telefon: +48 18 442 90 46 fax: +48 18 442 94 64 e-mail: info@lamintex.pl

Zadania:

  • koordynowanie pracy zespołu produkcyjnego
  • raportowanie niezgodności produkcji
  • monitorowanie przestrzegania instrukcji oraz procedur produkcyjnych
  • sygnalizowanie defektów w maszynach, produkcie oraz inicjowanie działań naprawczych
  • praca w systemie czterozmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • umiejętność kierowania zespołem pracowników – min. rok doświadczenia
  • umiejętność organizacji pracy
  • samodzielność oraz inicjatywa w realizacji powierzonych zadań
  • doświadczenie w obsłudze maszyn: piła, okleiniarka, frezarka, prasa
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, dyspozycyjność
  • preferowane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę na pełny etat

Kontakt:

telefon: +48 18 442 90 64 wew. 330, 304, 302
telefon: +48 18 442 90 46
fax: +48 18 442 94 64
e-mail: info@lamintex.pl