Operator wielopiły

About Company
Toruńskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A.
Rytel , pomorskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Kwiecień 10, 2018
Expiry Date: May 10, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 2
How to Apply ?
rekrutacja@tppd.pl tel.: 542302131

Zadania:

  • obsługa wielopiły,
  • prace związane z przygotowaniem drewna do cięcia,
  • bieżąca kontrola jakości produkcji,
  • nadzór nad bieżącą pracą i parametrami urządzenia,
  • dbanie o jakość i efektywność produkcji,
  • utrzymywanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi.

Wymagania:

  • zdolności manualne,
  • znajomość obsługi wielopiły i maszyn tartacznych będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i motywacja do pracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pakiet szkoleń przygotowujących do pracy (możliwość przyuczenia),
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,
  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Kontakt:
rekrutacja@tppd.pl
tel.: 542302131