Monter Konstrukcji Drewnianych

About Company
SOR-DREW S.A.
Świętochłowice, śląskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Lipiec 24, 2018
Expiry Date: August 24, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 1
tel.: +48 32 245 88 27 fax: +48 32 345 19 80 e-mail: sordrew@sordrew.pl  e-mail: zapytanie@sordrew.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • cięcie i obróbka drewna i płyt drewnopochodnych,
  • montaż konstrukcji drewnianych i drewnopochodnych na stole montażowym,
  • montaż izolacji termicznej i płyt poszycia,
  • (opcjonalnie) montaż stolarki otworowej,
  • montaż domu prefabrykowanego w miejscu wyznaczonym przez klienta,
  • realizacja innych zadań na polecenie przełożonego.

WYMAGAMY:

  • umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami stolarskimi (piły, elektronarzędzia),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (stolarz, cieśla),
  • wykształcenia minimum zawodowego,
  • uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane),
  • znajomości rysunku technicznego (mile widziane),
  • dokładności, odpowiedzialności, umiejętności pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o rodzinnych tradycjach,
  • możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów.

KONTAKT:

tel.: +48 32 245 88 27
fax: +48 32 345 19 80

e-mail: sordrew@sordrew.pl
e-mail: zapytanie@sordrew.pl