Mistrz Produkcji

About Company
NB Polska Sp. z o.o.
Namysłów, opolskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Styczeń 1, 2019
Expiry Date: February 01, 2019
Job Level: Any
Years of Experience: 2
Tel.: (+48 77) 403 71 00 Fax: (+48 77) 410 44 34 E-mail: olesnicka@velux.com

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom
  • Dodatkowe 8 dni wolnego w roku oraz kalendarz urlopów i długich weekendów
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (bony na święta, paczki dla pracowników, paczki
    dla dzieci, nagrody stażowe i jubileuszowe, zapomogi, owoce, karnety sportowe, obiady dofinansowane przez pracodawcę, szkolne wyprawki dla dzieci, dodatki finansowe w związku ze ślubem pracownika oraz narodzinami dzieci, dodatkowe dni wolne z okazji 50-tych i 60-tych urodzin pracownika, wycieczki)
  • Ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny
  • Możliwości rozwoju zawodowego dopasowane do indywidualnych potrzeb
  • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane np. obróbka drewna)
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Doświadczenie w pracy przy obróbce drewna
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania zespołu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Główne zadania:

  • Nadzorowanie pracy podległego zespołu
  • Optymalizacja wydajności procesów produkcyjnych
  • Nadzór nad prawidłowością i terminowością zadań produkcyjnych
  • Zapewnieniu wysokich standardów jakościowych
  • Współpraca z innymi działami
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP, PPOŻ i dyscypliny pracy

Kontakt:

Tel.: (+48 77) 403 71 00
Fax: (+48 77) 410 44 34
E-mail: olesnicka@velux.com