Manager Procesu Produkcji Mebli

About Company
START PM
Stare Babice (pow. warszawski zachodni), Warszawa, mazowieckie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Styczeń 7, 2019
Expiry Date: February 07, 2019
Job Level: Any
Years of Experience: 2
How to Apply ?
telefon: 48 22 8369192 e-mail: start@start-pm.com.pl

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesem produkcyjnym w zakresie prac stolarskich
  • Planowanie i organizacja pracy pracowników produkcji
  • Kontrola i odbiór jakościowy i ilościowy zleconych zamówień
  • Nadzór nad pracą zespołu produkcyjnego

Wymagania:

  • Wykształcenie – technolog drewna, technolog metalu lub pokrewne
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i analityczne
  • Umiejętność organizacji realizacji nietypowych, prototypowych projektów ekskluzywnych mebli sklepowych, wykonanych ze szkła, metalu, mdf i plexi
  • Zdolność optymalizacji rozwiązań technologicznych, zdolności konstrukcyjne, wyobraźnia przestrzenna
  • Zdolności w zarządzaniu zespołem pracowników produkcyjnych
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Język angielski, francuski mile widziany
  • Obsługa komputera, pakiet Ms Office
  • Znajomość programu Auto Cad, Corel Draw, mile widziana znajomość Alfa Cam

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Kontakt:

telefon: 48 22 8369192

e-mail: start@start-pm.com.pl