Lakiernik – Szlifierz Meblowy

About Company
Sunreef Venture S. A.
Gdańsk, pomorskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Wrzesień 24, 2018
Expiry Date: October 24, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 2
58 769-77-77  fax:  58 763-63-26 e-mail - info@sunreef-yachts.com

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe przy lakierowaniu drewna i materiałów drewnopodobnych
  • co najmniej roczne doświadczenie w szlifowaniu elementów z drewna
  • umiejętność dozowania składników lakierniczych, nakładania powłok lakierniczych
  • wiedza z zakresu prac lakierniczych, oraz umiejętność obsługi urządzeń lakierniczych
  • umiejętność obsługi narzędzi szlifujących
  • umiejętność szlifowania i obróbki drewna
  • zdolności manualne, zainteresowania techniczne
  • gotowość do pracy zmianowej
  • samodzielność w pracy
  • dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność

Obowiązki:

  • przygotowanie drewna i materiałów drewnopodobnych do lakierowania (szlifowanie, szpachlowanie, impregnacja drewna itp.)
  • dozowanie składników lakierniczych, nakładanie powłok lakierniczych
  • lakierowanie, olejowanie, woskowanie elementów z drewna
  • kontrola jakości wykonanego wyrobu

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie
  • umowę zlecenie, umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia
  • pracę z luksusową marką
  • możliwość realizowania ciekawych projektów
 Kontakt:
58 769-77-77  fax:  58 763-63-26
e-mail – info@sunreef-yachts.com