Lakiernik drewna w renomowanym zakładzie produkującym okna i drzwi

About Company
Dobra Agencja Spółka z o.o.
Łódź
No of Vacancies: 1
Date Posted: Styczeń 25, 2019
Expiry Date: February 25, 2019
Job Level: Any
Years of Experience: 2
telefon: + 48 512 340 620 e-mail: rekrutacja[at]dobraagencja.com

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Lakierowanie drzwi i okien z drewna i aluminium w nowoczesnej lakierni z wykorzystaniem ekologicznych.

NASZE OCZEKIWANIA:
• Przejście krótkiego egzaminu z umiejętności praktycznych na stanowisku pracy;
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Dobra kondycja zdrowotna, pozwalająca na pracę z lakierami;
• Pracowitość i zaangażowanie;
• Dla osób spoza Polski: elementarna znajomość języka polskiego.

OFERUJEMY:
• Umowa o pracę, najpierw na okres próbny, następnie na stałe;
• Na początek wynagrodzenie w przedziale 12-14 zł netto/h pracy (16,65 – 19,52 zł brutto);
• Praca z lakierami wodnymi i ekologicznymi w nowoczesnej lakierni.

KONTAKT:

telefon: + 48 512 340 620

e-mail: rekrutacja[at]dobraagencja.com