Kupiec surowca drzewnego

About Company
EGGER
Biskupiec, warmińsko-mazurskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Lipiec 24, 2018
Expiry Date: August 24, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 1
Tel. +48 89 33 28104 Tel. +48 89 33 28103 info-bis@egger.com

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za bezpośrednie kontakty z dostawcami pełnego asortymentu surowca drzewnego niezbędnego w procesie produkcyjnym.
  • Poszukiwanie nowych dostawców i utrzymywanie relacji z kontrahentami.
  • Negocjowanie warunków handlowych oraz weryfikowanie ofert.
  • Śledzenie kolejnych etapów realizacji złożonych zamówień.
  • Samodzielność w działaniu i rozwiązywaniu problemów.
  • Większość czasu pracy poza biurem, praca terenowa.

Oferujemy:

  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Ciągły rozwój zawodowy
  • Dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci leśnictwa lub technologii drewna).
  • Mile widziane doświadczenie w branży drzewnej w obszarze zakupów surowców.
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz umiejętności negocjacyjne.
  • Wysoki poziom zaangażowania i motywacji.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z dostawcami.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem).
  • Zdolność efektywnej organizacji pracy własnej.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office).
  • Prawo jazdy kat. B.

Kontakt:

Tel. +48 89 33 28104
Tel. +48 89 33 28103
info-bis@egger.com