kierownika produkcji wydziału klejenia

About Company
PERFECT Sp. z o.o.
Starachowice , świętokrzyskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Styczeń 7, 2019
Expiry Date: February 07, 2019
Job Level: Any
Years of Experience: 2
How to Apply ?
tel./fax: +48 41 274-78-50 e-mail: perfect@klejonka.pl

Opis stanowiska:

– nadzorowanie realizacji zadań produkcyjnych na wydziale klejenia w zakładzie

przetwórstwa drzewnego

– planowanie i organizowanie pracy podległych pracowników

– czuwanie nad jakością produktów powstających w procesie produkcyjnym

– prowadzenie racjonalnej gospodarki materiałowej

Wymagania:

– wykształcenie wyższe techniczne (technolog drewna, budowa maszyn lub pokrewne)

– doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

– udokumentowany staż pracy na stanowisku kierowniczym (nadzorowanie produkcji)

– kreatywność

Oferujemy:

– pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku: klejonka

– atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

Kontakt:

tel./fax: +48 41 274-78-50

e-mail: perfect@klejonka.pl