Kierownik Stolarni

About Company
Ostróda Yacht Sp. z o.o.
Ostróda
No of Vacancies: 1
Date Posted: Marzec 29, 2018
Expiry Date: April 29, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 2
Prosimy o przesyłanie pełnej wersji CV z dopiskiem: Kierownik stolarni. m.lukawska@ostroda-yacht.com.pl tel.: +48 89 646 0700 faks +48 89 646 1431

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem pracowników
  • Organizowanie pracy oraz wyznaczanie i egzekwowanie zadań
  • Nadzór nad realizacją zadań i odpowiedzialność za cały etap produkcji
  • Zapewnienie wykonywania pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami produkcyjnymi pod względem jakości, terminowości i efektywności
  • Podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji procesu produkcji

Wymagania i kompetencje zawodowe:

  • Wykształcenie wyższe techniczne; preferowany profil: technologia drewna lub pokrewne
  • Minimum pięcioletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży stolarskiej
  • Znajomość nowoczesnych technologii wykorzystywanych w przemyśle drzewnym i meblarskim
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, kierownicze i komunikacyjne
  • Znajomość aplikacji MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność planowania i monitorowania działań pod względem ich kosztów materiałowych i efektywności,
  • Mile widziana znajomość zagadnień systemu zarządzania produkcją (lean manufacturing)

Wymagania osobowościowe:

  • Umiejętność organizowania i rozumienie znaczenia pracy zespołowej
  • Zdyscyplinowanie
  • Dokładność
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego pod uznaną na świecie marką grupy BENETEAU
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Prosimy o przesyłanie pełnej wersji CV z dopiskiem: Kierownik stolarni.

m.lukawska@ostroda-yacht.com.pl

tel.: +48 89 646 0700
faks +48 89 646 1431