Kierownik Stolarni

About Company
"MODEL-ART" sp. z o.o.
Ostróda , warmińsko-mazurskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Grudzień 27, 2018
Expiry Date: January 27, 2019
Job Level: Any
Years of Experience: 2
tel: +48 89 646 08 00 fax: +48 89 642 27 34 modelart@modelart.com.pl

Zakres obowiązków:

  1. Zorganizowanie nowopowstającego działu stolarni w firmie.
  2. Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem pracowników.
  3. Organizowanie pracy oraz wyznaczanie i egzekwowanie zadań.
  4. Nadzór nad realizacją zadań i odpowiedzialność za cały etap produkcji.
  5. Zapewnienie wykonywania pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami produkcyjnymi pod względem jakości, terminowości i efektywności.
  6. Podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji procesu produkcji.

Wymagania i kompetencje zawodowe:

  1. Wykształcenie techniczne, preferowany profil: technologia drewna lub pokrewne.
  2. Minimum czteroletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży stolarskiej.
  3. Znajomość nowoczesnych technologii wykorzystywanych w przemyśle drzewnym i meblarskim w tym maszyn CNC.
  4. Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, kierownicze i komunikacyjne.
  5. Znajomość aplikacji MS Office.
  6. Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  7. Umiejętność planowania i monitorowania działań pod względem ich kosztów materiałowych i efektywności.
  8. Mile widziana znajomość zagadnień systemu zarządzania produkcją (lean manufacturing).

Wymagania osobowościowe:

  1. Umiejętność organizowania i rozumienie znaczenia pracy zespołowej.
  2. Zdyscyplinowanie, dokładność.

Oferujemy:

  1. Możliwość rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się firmie.
  2. Atrakcyjny system wynagradzania
  3. Stabilne warunki zatrudnienia

Kontakt:

tel: +48 89 646 08 00
fax: +48 89 642 27 34

modelart@modelart.com.pl