INŻYNIERÓW PRODUKCJI

About Company
MEBLOMASTER GRYGLAS KRASZEWSKI SPÓŁKA JAWNA
Węgrów, mazowieckie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Grudzień 7, 2018
Expiry Date: January 07, 2019
Job Level: Any
Years of Experience: 1
telefon: 25 7923590 fax: 25 7923529 e-mail: meblomaster@meblomaster.pl

Obowiązki:

  • nadzorowanie przebiegu procesu produkcji mebli skrzyniowych,
  • koordynacja wszystkich zadań w obszarze produkcji i zarządzania jakością mających na celu;
  • przygotowanie zdolności produkcyjnej do planowanego poziomu produkcji
  • optymalizacja procesów produkcyjnych
  • planowanie i rozliczanie produkcji,
  • budowanie wydajnie pracujących zespołów w podległych działach,
  • wdrażanie rozwiązań mających na celu zwiększenie wydajności produkcyjnej,
  • tworzenie i koordynacja wdrożeń projektów Lean Manufacturing

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – bardzo dobra znajomość branży meblarskiej
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany kierunek  inżynieria produkcji / technologia drewna)
  • zdolności przywódcze

Oferujemy:

  • umowa na pełny etat
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

Kontakt:

e-mail: meblomaster@meblomaster.pl

telefon: 25 7923590
fax: 25 7923529