Inżynier Produkcji ds. dokumentacji

About Company
B&D spółka z o. o.
Syców, dolnośląskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Styczeń 21, 2019
Expiry Date: February 21, 2019
Job Level: Any
Years of Experience: 2
How to Apply ?
telefon: +48 62 785-82-12  e-mail: biuro@bdburchex.com.pl

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość programu Solid Works – warunek konieczny
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów produkcyjnych związanych z obróbką drewna
  • Znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie dokumentacji produkcyjnej, np. instrukcje montażu wyrobów gotowych, rysunki techniczne elementów produkcyjnych itp.
  • Współpraca przy przygotowywaniu procesu produkcyjnego wyrobów
  • Dystrybucja dokumentacji, przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom oraz wewnętrznie działowi produkcji
  • Wspieranie kierownictwa produkcji

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Narzędzia pracy  do wykonywania zadań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Pracę w ciekawym, rozwojowym środowisku

Kontakt:

telefon: +48 62 785-82-12

e-mail: biuro@bdburchex.com.pl