Handlowiec Stacjonarny

About Company
DOMBAL Grzegorz Kowalczyk
Warszawa, mazowieckie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Kwiecień 25, 2018
Expiry Date: May 25, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 2
-praca@dombal.com.pl -22 672 00 10 -22 673 38 38 -22 671 11 61 -22 750 87 56 -501 102 884

Opis stanowiska:

  • sprzedaż produktów i usług w siedzibie firmy,
  • fachowe doradztwo i zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta,
  • obsługa logistyczna klientów, koordynacja transportów i wysyłek,
  • dbałość o wizerunek salonu sprzedaży,
  • współpraca z całym zespołem.

Oczekiwania podstawowe:

  • znajomość dowolnej grup produktowej, takiej jak tarasy drewniane, tarasy kompozytowe, elewacje drewniane, drewno klejone, podłogi drewniane będzie bardzo dużym atutem,
  • znajomość branży, klientów hurtowych i wykonawców to kolejna istotna zmienna,
  • jeśli przy okazji Znasz system WAPRO MAG – to jesteś idealnym kandydatem / kandydatką.

Dodatkowe kompetencje:

  • umiejętność budowania zaufania i dobrych relacji z klientem,
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy,
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista i pozytywne usposobienie,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,
  • silna motywacja do osiągania wyników.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, zorientowanej na rozwój firmie,
  • umowę o pracę na cały etat,
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Kontakt:

praca@dombal.com.pl

-22 672 00 10
-22 673 38 38
-22 671 11 61
-22 750 87 56
-501 102 884