Doradca produktowy

Drewno Centrum II spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Kraków, Katowice, Częstochowa, Bełchatów, Radom, Kraśnik i Tomaszów Mazowiecki
No of Vacancies: 1
Date Posted: Wrzesień 24, 2018
Expiry Date: October 24, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 2
Sekretariat: tel. 22/ 758 20 44 Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji na adres rekrutacja@drewnocentrum.pl
Wymagania:

– Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z klientem, uprzejmość i pogoda ducha
– Doświadczenie handlowe
– Znajomość branży artykułów wykończeniowych (drzwi, podłogi drewniane, panele podłogowe)
– Zainteresowanie najnowszymi produktami i trendami w wykańczaniu wnętrz
– Mile widziane doświadczenie w branży stolarka otworowa

Zakres obowiązków:

– Profesjonalna obsługa klienta
– Osiąganie założonych celów sprzedażowych
– Przygotowanie towaru do sprzedaży
– Dbałość o estetykę salonu

OFERUJEMY:

– Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat
– Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z przejrzystym systemem premiowym
– Uczestnictwo w szkoleniach produktowych i handlowych
– Możliwość rozwoju i awansu

KONTAKT:

Sekretariat:
tel. 22/ 758 20 44

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji na adres rekrutacja@drewnocentrum.pl