Asystent technologa

About Company
Stelmet S.A.
Zielona Góra, lubuskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Wrzesień 23, 2018
Expiry Date: October 23, 2018
Job Level: Any
Years of Experience: 2
Kadry Zakładu w Zielonej Górze tel. 68 329 3810, e-mail: kadry@stelmet.com

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – technologia drewna,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku technologa,
  • Zdolności analityczne i organizacyjne,
  • Znajomość programu CAD, Excel,
  • Mile widziana znajomość programu SAP,

Zakres obowiązków:

  • kontrola kompletności i poprawności dokumentacji technologicznej(rysunki wykonawcze + pakowanie)
  • opracowywanie dokumentacji korygującej wg istniejących standardów oraz jej archiwizowanie,
  • aktualizacja i pielęgnacja danych podstawowych i sterujących w systemie informatycznym klasy ERP
  • poprawianie jakości i produktywności poprzez standaryzację materiałów i operacji procesu produkcji,
  • aktywny udział w optymalizowaniu przepływów w procesie produkcji w celu ograniczenia nadmiernego przemieszczenia materiałów (zbędny transport) oraz w eliminowaniu nieproduktywnych zbędnych czynności,

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • dobrą atmosferę pracy,
  • pracę w prężnej dynamicznie rozwijającej się firmie.

Kontakt:

Kadry Zakładu w Zielonej Górze tel. 68 329 3810,
e-mail: kadry@stelmet.com