technolog drewna

About Company
Werth- Holz S.A.
Pszczew (pow. międzyrzecki), lubuskie
No of Vacancies: 1
Date Posted: Styczeń 25, 2019
Expiry Date: February 25, 2019
Job Level: Any
Years of Experience: 2
How to Apply ?
telefon: +48 95 749 22 40 e-mail: rekrutacja@werth-holz.eu

Kluczowe zadania:

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej wyrobów
  • wdrażanie nowych produktów, nadzór nad certyfikacją wyrobów
  • usprawnianie procesów technologicznych
  • analiza wyników kontroli jakości oraz zgłoszeń reklamacyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, kierunek technologia drewna
  • znajomość procesu obróbki materiałów drzewnych oraz zagadnień konstrukcyjnych
  • samodzielność, dokładność, umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość programu Autodesk INVENTOR
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość obsługi programów graficznych, np. Adobe Photoshop

Oferujemy:

  • pełną wyzwań, ciekawą pracę w młodym, energicznym zespole
  • samodzielne stanowisko podlegające pod Zarząd – realny wpływ na zarządzanie swoim otoczeniem
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • realną możliwość rozwoju zawodowego
  • ewentualne dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy

Kontakt:

telefon: +48 95 749 22 40
e-mail: rekrutacja@werth-holz.eu