Ogłoszenia

Expire date: 2019-04-10
Poszukujemy kandydatów do pracy przy obróbce drewna akacjowej i produkcji placów zabaw. Jednozmianowy system pracy, Pn-Pt. 07:00-16:00.   Kontakt: tel.: +48 730 456 555 tel.: +48 737 454 454 e-mail: biuro(at)place-zabaw.com
Zakres obowiązków: Wykonywanie mebli do łodzi motorowych Obsługa maszyn stolarskich Wykonywanie elementów drewnianych według dokumentacji technicznej Zabudowa pokładów. Prace wykończeniowe. Wymagania i kompetencje zawodowe: Wykształcenie techniczne, preferowany profil: technologia drewna lub pokrewne. Minimum trzyletnie doświadczenie w branży stolarskiej. Umiejętność czytania rysunku technicznego i pracy na jego podstawie. Umiejętność pracy w środowisku produkcyjnym, nastawionym na szybkość … Czytaj dalej Stolarz Okrętowy
Zakres obowiązków:  Zorganizowanie nowopowstającego działu stolarni w firmie  Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem pracowników  Organizowanie pracy oraz wyznaczanie i egzekwowanie zadań  Nadzór nad realizacją zadań i odpowiedzialność za cały etap produkcji  Zapewnienie wykonywania pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami produkcyjnymi pod względem jakości, terminowości i efektywności  Podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji procesu … Czytaj dalej KIEROWNIK STOLARNI
Opis stanowiska: montaż stolarki PCV, ALU, DREWNO, STAL serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wyjazdy na montaże również do Niemiec Wymagania: doświadczenie w montażu wysoki poziom wiedzy dot. produktu i branży okiennej wysoka kultura osobista, samodzielność, odpowiedzialność mile widziana znajomość j. niemieckiego prawo jazdy kat. B Firma oferuje : zatrudnienie w stabilnej Firmie zatrudnienie na podstawie umowy … Czytaj dalej Monter stolarki okiennej i drzwiowej