Ogłoszenia

Expire date: 2019-02-07
Opis stanowiska:  Obsługa i programowanie stolarskich maszyn CNC, samodzielna inicjatywa i dbałość o organizację stanowiska pracy. Wymagania: znajomość rysunku technicznego, znajomość oprogramowania CAD myślenie analityczne, dokładność, mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora centrum obróbczego CNC. Oferujemy: stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie możliwość rozwoju zawodowego Kontakt: tel./fax: +48 311 65 60 e-mail: post@meblemorskie.pl
Opis stanowiska: – nadzorowanie realizacji zadań produkcyjnych na wydziale klejenia w zakładzie przetwórstwa drzewnego – planowanie i organizowanie pracy podległych pracowników – czuwanie nad jakością produktów powstających w procesie produkcyjnym – prowadzenie racjonalnej gospodarki materiałowej Wymagania: – wykształcenie wyższe techniczne (technolog drewna, budowa maszyn lub pokrewne) – doświadczenie w zarządzaniu ludźmi – udokumentowany staż pracy … Czytaj dalej kierownika produkcji wydziału klejenia
Zakres obowiązków: Zarządzanie procesem produkcyjnym w zakresie prac stolarskich Planowanie i organizacja pracy pracowników produkcji Kontrola i odbiór jakościowy i ilościowy zleconych zamówień Nadzór nad pracą zespołu produkcyjnego Wymagania: Wykształcenie – technolog drewna, technolog metalu lub pokrewne Bardzo dobre zdolności organizacyjne i analityczne Umiejętność organizacji realizacji nietypowych, prototypowych projektów ekskluzywnych mebli sklepowych, wykonanych ze szkła, … Czytaj dalej Manager Procesu Produkcji Mebli
wymagania Przygotowanie dokumentacji CAD i CAM oraz prowadzenie realizacji projektów indywidualnego wyposażenia meblowego stoisk ekskluzywnych marek kosmetycznych i salonów mody instalowanych w wielu krajach Europy. zdolności konstrukcyjne, wyobraźnia przestrzenna, doświadczeniem w tworzeniu niebanalnych, designerskich konstrukcji . pasja w tworzeniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych, znajomość programów Auto CAD, Solid works, Top Solid, Alpha CAM, wiedza w zakresie … Czytaj dalej Konstruktor – technolog drewna i metalu