Ogłoszenia

Expire date: 2018-08-28
Opis stanowiska: Nadzór technologiczny nad procesem produkcji, Opracowywanie technologii i przygotowanie wymaganej dokumentacji technicznej w procesie produkcji mebli, Obliczenia statyczne konstrukcji stosowanych przy produkcji mebli, Tworzenie zamówień na materiały pod dany projekt, Poszukiwanie i opracowywanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych, Współpraca z innymi działami firmy Wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne, Umiejętność czytania oraz tworzenia rysunków technicznych, Umiejętność projektowania … Czytaj dalej Technolog
Główne zadania na stanowisku: nadzór nad wykonywaniem, opracowaniem dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej organizowanie pracy i kierowanie zespołem pracowników w działu technologicznego współudział w realizacji planów rozwojowych Spółki w zakresie maszyn, technologii wsparcie techniczne dla działów produkcji w procesie wytwarzania wyrobów współudział nad wykonawstwem wzorów i prototypów, uczestniczenie w dokonaniu oceny modeli, wzorów oraz partii zerowych … Czytaj dalej Kierownik Działu Technologicznego
 Dołącz do naszego zespołu, a otrzymasz: Zwrot kosztów dojazdów do pracy, Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Możliwość praktycznego wykorzystania języka obcego, Szkolenia uzupełniające wiedzę i umiejętności, Elastyczne środowisko pracy. Szukamy osób zaangażowanych, konsekwentnych i podchodzących z entuzjazmem do swoich obowiązków, które ponadto: Mają już doświadczenie zawodowe, Komunikatywnie mówią w języku angielskim lub włoskim, … Czytaj dalej Młodszy specjalista ds. zakupów