Pierwszy dzień w Dovista

„Dovista Polska to dostawca drewnianych okien i drzwi oraz zdobywca wielu nagród na rynku krajowym. Jest częścią duńskiego koncernu VKR, w którym znajduje się także Velux- producent okien połaciowych. Dovista ulokowała swoje zakłady w Wędkowach koło Swarożyna (niedalekoTczewa).

Praca w Dovista wymaga zaangażowania, bo zmienność jest w procesach bardzo duża. Rytm pracy jest związany z sezonowością w budownictwie. Kiedy ilość zamówień gwałtownie rośnie – wtedy już wiadomo, że zaczęła się wiosna i ruszyły prace na budowach. W czasie zimy zamówień jest mniej, wtedy mamy czas, aby się udoskonalać i przygotować się na kolejny sezon letni.
Co nas odróżnia od innych firm? Bardzo dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników, to jest nasz priorytet. Oferujemy możliwość zatrudnienia na wiele lat, mamy w naszym zespole pracowników, którzy odebrali nagrody za 20 lat współpracy.

Jeżeli nie chcesz wyjeżdżać za pracą, wolisz zostać i pracować w Polsce zapraszamy do nas. Przed rozpoczęciem pracy każdemu nowemu pracownikowi zapewniamy szkolenie i przygotowanie do pracy, po to aby czuł się pewnie i bezpiecznie na stanowisku pracy.”